Ramile Imanova

?Şubatın birinde açıkladığımız sonuçlara göre ücretsiz eğitim hakkı kazanan Sümeyye hanım özel nedenlerden dolayı eğitimine devam etmedi.Kendi ricasiyla yerini arkadaşı değerli Ramile hanıma bıraktı. @dyt.ramileimanova
Ramile hanım yarından itibaren Online Holistik tıp. Sağlıklı beslenme & yeme -içme bozuklukları alanında eğitime başlayacaktır.

?Ona kariyer yollarında başarılar diliyoruz!

⏺️ BU EĞİTİM ONA NE KATACAK?

Eğitimin genel amacı, kişiye özel kilo kontrol programı belirlenirken aşağıdaki kriterler dikkate alınır. Genel fiziksel veriler (kg, boy, yaş) Sağlık durumu, problemleri, aktivite seviyesi, egzersiz sıklığı, yaşam şekli, ev/çalışma hayatı, seyahat temposu,Daha önceki diyet girişimleri ve sonuçları.Kilo verme hızı, kişinin ihtiyacı doğrultusunda belirlenir. Yani 3-5 kg fazlalık var ise uygulanan diyet daha yumuşak olacaktır. 10 kg ve üzeri fazlalıklarda uygulanan diyet biraz daha farklı olacaktır. Yüksek kilo fazlalığı durumlarında uygulanan Kilo Kontrol Programı ile önce kısa zaman içinde hızlı ve kalıcı kilo kaybı/incelicek hedeflicek ve sağlıyabilceksiniz.

Diğer Katılımcılar

Azerbaijani AZ English EN Russian RU Turkish TR