Günay Kazımova

😇Değerli kursiyerimiz Günay Kazımova ile sizi tanıştıracağım bu gün.

💃Tüm kadınlar benim için değerli, ama en çok kendini hiç bir zaman bahanelerle kısıtlamayıp , yoluna devam edenleri,kendini geliştirenleri bir ayrı severim.

💃Kendisi doktor ve Saffarma-nın @saf_farma marketing direktoru. Ekstra mesleğe çok da ihtiyacı yok diyelim.Keyfi yerinde çok şükür.Ama o sağlıklı beslenme konusunda uzmanlaşmak, yeme -içme bozuklukları konusunda bilgi birikimi için Aspendos Academy ile Holistik tıp. Sağlıklı beslenme. Yeme -içme bozuklukları alanında eğitime başladı.

🥗 HOLİSTİK BESLENME EĞİTİMİ

Vücudumuzda her şey mükemmel bir denge içindedir. Eğer bir şeyler ters gitmeye başlarsa vücudumuz buna sessiz kalmaz, hemen bize uyarı vermeye, sinyaller (semptomlar) göstermeye başlar. Bizim tek yapmamız gereken hemen onları görmek ve izini sürmektir.

Vücut bir bütün olarak çalışır; tek bir organizmadır. Organlar ve diğer bileşenler birbirinden ayrı değildir. Bir semptom baş gösterdiğinde bir şeylerin dengesiz olduğunu ve tedavi edilmesi gerektiğini bize bildiren vücudumuzdur. Bu teorinin bir önermesi vücudumuzun bir parçası düzgün çalışmadığında vücudun bütününü etkilemesidir.

🍲Holistik Beslenme Eğitimini Neden Almalıyım? Diye sorarsanız

Enerji tıbbının temelleri ve titreşim yani rezonans ile ilgili bilgileri ile size danışanların zayıflama, şişmanlık, yeme, içme ile alakalı tüm bozukluklarda ki gibi durumlarda nasıl kullanacağını öğreneceksiniz ve uygulatabileceksiniz

🤝Günay hanıma eğitiminde başarılar diliyoruz.

Diğer Katılımcılar

Azerbaijani AZ Russian RU Turkish TR