Aytac Elizade

? Hekimlik zorlu bir süreç ve bunu aslında en iyi okurken anlıyoruz. Bu zorlu ve kutsal mesleği ancak çok seviyorsak ve isteyerek geldiysek tüm zorluklarını da göze alarak okuyoruz.

? Covid -19 sürecinin olumsuz etkisi bir yana, artık krizi fırsata çevirmek gibi yeteneklerimiz de gelişti. Ornegin simdi zamani daha iyi değerlendirmek adına,daha çok okumaya başladık. Daha çok kendimizi eğitmeye yöneldik.

? Zamani en iyi sekilde değerlendirmek isteyen, bilgi birikimini ve gorgulerini artırmak için Degerli Azerbaycan Tıp Üniversitesi öğrencisi Aytac Elizade artık Holistik tıp. Sağlıklı beslenme. Yeme-içme bozukluğu egitim programına başladı.

?Ona kariyer yollarında başarılar diliyoruz!

⏺️ BU EĞİTİM ONA NE KATACAK?

Eğitimin genel amacı, kişiye özel kilo kontrol programı belirlenirken aşağıdaki kriterler dikkate alınır. Genel fiziksel veriler (kg, boy, yaş) Sağlık durumu, problemleri, aktivite seviyesi, egzersiz sıklığı, yaşam şekli, ev/çalışma hayatı, seyahat temposu,Daha önceki diyet girişimleri ve sonuçları.Kilo verme hızı, kişinin ihtiyacı doğrultusunda belirlenir. Yani 3-5 kg fazlalık var ise uygulanan diyet daha yumuşak olacaktır. 10 kg ve üzeri fazlalıklarda uygulanan diyet biraz daha farklı olacaktır. Yüksek kilo fazlalığı durumlarında uygulanan Kilo Kontrol Programı ile önce kısa zaman içinde hızlı ve kalıcı kilo kaybı/incelicek hedeflicek ve sağlıyabilceksiniz.

Diğer Katılımcılar

Azerbaijani AZ English EN Russian RU Turkish TR