Ağa Telmanoğlu

? Değerli kursiyerlerimizden Ağa bey bu gün bizimle kendi Aspendos Academy tecrübelerini paylaştı ,hem de kariyer planlamalarından bahsetti.

? Kendisi kurumumuz tarafından desteklenen, İsviçrenin Riccon üniversitesi onaylı, online fitoterapi eğitimi almaktadır.

? Holistik Tıp Nedir, Fitoterapi Nedir? – diye sorarsanız?

? Holistik tıp güvenli ve kişiye uygun tanı ve tedavi yöntemlerini içerir. Bünye, beslenme, çevre, duygu, ruh ve yaşam tarzına ilişkin faktörlerin analizine dayanır. Hastaların şifa sürecine aktif olarak katılmalarına odaklanır.

?Fitoterapi

Fitoterapi bitkilerle tedavi anlamına gelmektedir. Hastalıkları tedavi etmek için insanoğlu çok eski çağlardan beri bitkilerden fayda ummuş ve karşılığını da almıştır.

?Holistik Şifa Nedir?

Holistik Şifa insanı ruh, beden ve zihin bütünlüğü içerisinde şifaya kavuşturmayı hedefleyen bir yaklaşımdır. Uygulamalar hastalıkları önlemek ve tedavi etmek, en önemlisi de sürdürülebilir sağlık dengelerine ulaşmak için konvansiyonel ve alternatif terapilere birleştiren uygulamala

?EĞİTİM SÜRESİ 2 AYDAN OLUŞMAKTADIR. DERSLERİNİZİ İLK ETAPTA İNTERNET ÜZERİNDEN TAKİP EDİYORSUNUZ. BİZİM SİZLERE VERECEĞİMİZ KULLANICI ADI VE ŞİFRE İLE SİZ HANGİ GÜN VE SAATE MÜSAİT OLURSANIZ DERSLERİNİZİN TAKİBİNİ SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

?2 AYLIK UZAKTAN EĞİTİMİN ARDINDAN ANKARA VE YA İSTANBULDA 2 GÜNLÜK YÜZYÜZE EĞİTİMLERİMİZ GERÇEKLEŞİYOR. 1 YIL BOYUNCA KATILMA HAKKINIZ VARDIR SADECE 1 KERE KATILMANIZ YETERLİDİR.
EĞİTİMİ SİZLERE DR. SAİT SEVİNÇ UZM. DR. YEŞİM TOK VE FİTOTERAPİST METİN KIMILDAR HOCAMIZ VERMEKTEDİR.

?Aromaterapi, Fitöterapatikler,Geleneksel Çin Tıbbi Herbalizmi;Batı herbalizmi, Botanik Tıbbı,Tıbbi bitkiler, Geleneksel kullanılan tedavi amaçlı bitkiler,Güncel Fitoterapi, Bitki Morfolojisi,Bitki ve bitkisel Ürünlerin Yan Etkileri, Esansiyel Yağlar, Etno botanik, Bağışıklıkta Fitoterapi, Vitaminler, kolajen kaynağı , alerjide kullanılan fitoterapikler, Kanserdeki yaklaşımlar ve yüzlerce örnek paylaşım..

Diğer Katılımcılar

Azerbaijani AZ English EN Russian RU Turkish TR