Kurucu

Ayten Hüseynova

2009 yılında Azerbaycan Devlet Pedagoji Üniversitesi Fransız dili ve Edebiyatı fakültesinden mezun oldu.

Dış ticaret-ihracat (tarım makineleri, mermer, tıbbi malzeme-ilaç , asansör, boya ,tekstil ve s),Sağlık (tıbbi malzeme -ilaç pazarlama) Turizm (sağlık ve eğitim turizmi) gibi farklı sektörlerde çalıştı.

2019 yılında Aspendos Academy-i kurdu.

Aspendos Academy  kurucusu, girişimcilik koçu ve iş stratejisti Ayten Hüseynova, son sınıf tıbb universitesi öğrencileri, doktor , psikolog , girişimci,öğretmen ,pazarlamacı, kısacası kendini geliştirmek isteyen her kes için sağladığı destek ve eğitimlerle tanınıyor. Böylece, insanları meslek sahibi yapmak,var olan mesleklerinde kendilerini daha da geliştirmek , güçlendirmek ve büyümelerine yardımcı olmak için kurduğu Aspendos Academy  hizmetlerini  5 yıl  gibi kısa bir sürede Azerbaycan,Türkiye , Rusya, Israil , Kore Gürcistan,Slovenya, İngiltere ve dünya çapında binden fazla insana götürdü.

Aspendos Academy  ,  Koronavirüs salgını döneminde bile, insanlara online eğitim, koçluk ve danışmanlık hizmeti verip, yüzlerce meslek sahibinin sadece ayakta durabilmelerini değil, bu krizi fırsata çevirebilmelerini de sağladı.

Kendisi için en büyük ödülün “koçluk ve eğitim verdikleri insanların, pandemi krizinde başarılı olabildiklerini görebilmek”  olduğunu ifade eden Ayten, İnsanlara ön görebilme, hedef koyabilme, odaklanma ve motivasyonlarını korumaları için destek oluyoruz.. Bizimle çalıştıktan sonra, ne yapmaları gerektiğini biliyorlar ve en önemlisi aldıkları kararlara, attıkları adımlara güveniyorlar”  dedi.

Diğer Katılımcılar

Güler Hüseynova

İş Geliştirme Müdürü
Azerbaijani AZ Russian RU Turkish TR