Holistik Tıp Beslenme ve Diyetetik Eğitimi

Holistik Tıp Beslenme ve Diyetetik Eğitimi

Holistik tıp bilgilerini de öğrenerek, Enerji Tıbbının Temelleri ve Titreşim yani rezonans ile ilgili bilgileri danışanların zayıflama dahil, şişmanlık, yeme içme ile ilgili tüm bozukluklarda gibi durumlarda nasıl kullanacağını öğreneceksiniz. Sağlıklı Yaşam yollarını bir danışman olarak danışanlara yeni metot ve yöntemlerle verebileceksiniz.

Tedavi edilmez denilen bazı olayların nasıl çözümlenebildiğini öğreneceksiniz Sadece kendi mesleki gelişiminize için değil, danışanlarınıza diyet şifa ile ilgili yardım almasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz Okulda öğretilen öğretilerin dışında çok farklı bakış açıları kazanacak ve bu anlamda yardımcı olabileceksiniz. Gıda bağımlılıklarında farklı yaklaşımlar, etkili yöntemler anlatılıyor, vücudun enerji mekanizması, karbonhidrat ve şekerli gıdaların enerji tıbbı açıklaması duygusal problemler ile baş etmede bazı ipuçları yeme içme durumu bozuk kişilerde de nasıl etkili oluruz?

Eğitimleriniz: Holistik bakış açısı, Holistik ilkeler, Beslenme enerjisi, diyet çeşitleri, bilinçli beslenme, sezgisel yeme, makrobiyotik beslenme, beslenme ve bağırsak ilişkisi, Sirkadiyen ritim, Metabolizma ,hastalıklarda beslenme, Yeme bozuklukları, uygulayıcı diyetisyenin kazanacağı nitelikler, Alkali diyeti ve Beslenme de Mizaçlar…..

Holistik Tıp Amerikan ve İngiliz tıp birliklerine üye 30 yılık Hekim Dr. SAİT SEVİNÇ , 6000 den fazla danışan görmüş tecrübeli diyetisyen Dyt. Asude Elçin Kornop (600 den fazla danışan gören tecrübeli diyetisyen) ve Fitoterapist (Bitki ve Hayvan Terapi Uzmanı) Metin KIMILDAR’dan almaktasınız.

Eğitim süreniz 2 ay dan oluşmaktadır. Bunu bir uzakran eğitim ders sistemi üzerinden videolu anlatımlar ve yazılı dokümanlarla alırsınız. Daha sonra iki gün semineriniz için Ankara, İstanbul ya da İzmir illerimizden bir tanesine davet edilirsiniz.(Gelemediğinizde online sınav hakkınız var)

Eğitiminiz sonunda bizlerden biri Türkçe diğeri Almanca basım İsviçre Bern Üniversitesi Riccon Akademi onaylı uluslar arası geçerli belgeleriniz ve Sağlık Eğitim Derneği onaylı belgenizi alırsınız. Alacağınız bu belgeler ile diyetisyen, tıp, veteriner kliniklerinde görev alabilir; güzellik, yaşam ve spor merkezlerinde çalışabilirsiniz. Bir Sağlıklı Yaşam Merkezi de açılabilir.
Eğitim bedeli 300 dolar
Odemeni 2 hissede yapa bilirsiniz.
50 % derslere kayıt oluşturduğumuzda,ilk ödemenin son günü, dersler başlamadan bir gün önce,
Ikinci hisse ise ikinci ay odene bilir
Zolotaya Korona,Upt ve ya Western Union ödeme sistemi ile gondere bilirsiniz

Azerbaijani AZ Russian RU Turkish TR