Holistik Tıp Beslenme ve Diyetetik Eğitimi başladı

Holistik Tıp Beslenme ve Diyetetik Eğitimi başladı

Holistik Tıp Beslenme ve Diyetetik Eğitimi

? Holistik tıp bilgilerini de öğrenerek, Enerji Tıbbının Temelleri ve Titreşim yani rezonans ile ilgili bilgileri danışanların zayıflama dahil, şişmanlık, yeme içme ile ilgili tüm bozukluklarda gibi durumlarda nasıl kullanacağını öğreneceksiniz. Sağlıklı Yaşam yollarını bir danışman olarak danışanlara yeni metot ve yöntemlerle verebileceksiniz.

?Eğitimleriniz:

Holistik bakış açısı, Holistik ilkeler, Beslenme enerjisi, diyet çeşitleri, bilinçli beslenme, sezgisel yeme, makrobiyotik beslenme, beslenme ve bağırsak ilişkisi, Sirkadiyen ritim, Metabolizma ,hastalıklarda beslenme, Yeme bozuklukları, uygulayıcı diyetisyenin kazanacağı nitelikler, Alkali diyeti ve Beslenme de Mizaçlar…..

?Eğitiminiz sonunda bizlerden biri Türkçe diğeri Almanca basım İsviçre Bern Üniversitesi Riccon Akademi onaylı uluslararası geçerli belgeleriniz ve Sağlık Eğitim Derneği onaylı belgenizi alırsınız. Alacağınız bu belgeler ile diyetisyen, tıp, veteriner kliniklerinde görev alabilir; güzellik, yaşam ve spor merkezlerinde çalışabilirsiniz. Bir Sağlıklı Yaşam Merkezi de açılabilir.

 

Azerbaijani AZ English EN Russian RU Turkish TR